You are currently viewing Nietypowy zegarek udanym dodatkiem

Nietypowy zegarek udanym dodatkiem

 

Chcesz prezentować się oryginalnie, a przy okazji uchodzić za osobę stawiającą na ekologię? Może warto założyć drewniany zegarek na rękę. Coraz więcej firm i rzemieślników specjalizuje się w ich produkcji. Bywa, że mają ręce pełne roboty, ponieważ chętnych do kupienia takiego produktu chyba nie brakuje.

Drewniany zegarek bliski natury

zegarki z drewnaCałkiem niedawno sam skusiłem się i kupiłem zegarek wykonany z drewna. Okazuje się, że był to strzał w dziesiątkę. Dzięki tego typu dodatkowi masz czasomierz, a przy okazji to jasna deklaracja, że bliska jest ci ekologia i natura. Niektórzy obawiają się, że zegarki z drewna to tylko gadżety i nie nadają się do kontrolowania czasu. Nieprawda, tak samo można im zaufać w kwestii sprawdzania godziny, jak innym zegarkom. Poza tym produkt z drewna gwarantuje, że będziecie niepowtarzalni, ponieważ nie jest to raczej seryjna produkcja i trudno tego typu sprzęt znaleźć w popularnych centrach handlowych. Choć trzeba przyznać, że powoli zagląda również tam. Zegarek z drewna z pewnością jednak zwraca uwagę innych osób. Wielokrotnie pytano mnie, dlaczego, skąd, czy warto. Pewnie, że warto. Jeśli potrzebujecie nie tylko czasomierza i ciekawego dodatku, to należy podkreślić, że drewniany zegarek może stać się jasną deklaracją, że chcecie być eko. To gadżety wyprodukowane z naturalnych surowców, bo przecież pasek jest skórzany. Jeśli macie ochotę, można także wybrać opcję z grawerem. Będzie to idealny pomysł na przykład na prezent.

Z pewnością zegarki z drewna zwracają uwagę. Dla wielu osób stają się oryginalnym uzupełnieniem stroju. Poza tym pamiętajmy, że najczęściej wykonują się drobni przedsiębiorcy, rzemieślnicy, którzy w swoich pracowniach obrabiają materiał, wytwarzając niepowtarzalny produkt. Kupujący wspierają więc tak naprawdę artystów, bo i zegarki to przecież nierzadko małe dzieła sztuki.