You are currently viewing Nauka gry w tenisa

Nauka gry w tenisa

Jeżeli szukamy jakiegoś hobby, to warto jest wybrać sport – jasne, czytanie książek jest fajne, ale robienie czegoś poza domem raz na jakiś czas jest bardzo przyjemne, a poza tym mówi się, że sport to zdrowie! Kto wie, może uda nam się znaleźć jakiś, który stanie się nie tylko hobby, ale też największą pasję? Może okaże się, że mamy ukryty talent?

Tenis w województwie mazowieckim

tenis warszawaMój siedemnastoletni syn dużo narzekał, że nie ma nic do roboty po szkole i dlatego dużo gra w gry na komputerze. Cóż, wiedziałam, że spędzanie kilku godzin przed komputerem codziennie nie jest zbyt zdrowe, dlatego uznałam, że razem z nim poszukamy jakichś zajęć sportowych. Syn trochę różni się od większości rówieśników i wcale nie interesuje go piłka nożna czy inne sporty grupowe. Dałam mu parę propozycji, ale nie spodobały mu się. W końcu zaproponowałam tenisa i w końcu się zaciekawił! Zapisałam go na lekcje i ostatecznie tenis Warszawa okazał się być strzałem w dziesiątkę. Syn chętnie chodził na lekcje i owy sport zaczął coraz bardziej mu się podobać. Ten sport naprawdę go uszczęśliwił i był czymś, w co mógł isię zaangażować. Opowiadał, że wszyscy są bardzo mili, łącznie z nauczycielami gry. Poznał tam dużo kolegów i po prostu lepiej być nie mogło. Dodatkowo jest też bardzo chwalony, b o okazało się, że ma smykałkę do gry, a dzięki instruktorom dodatkowo się rozwija i ma szansę wziąć udział w zawodach.

Warto jest wybierać sporty, które nie będą przykrym obowiązkiem, a wręcz przeciwnie – będą nam sprawiać przyjemność. Wybierzmy tenisa, jeżeli nie lubimy sportów zespołowych i lubimy zdrową rywalizację. Grając w tenisa możemy poprawić swoją kondycję i samopoczucie, a z dobrymi instruktorami możemy stać się dodatkowo naprawdę dobrzy w tym właśnie sporcie.