You are currently viewing Najpiękniejszy koronkowy komplecik na chrzest

Najpiękniejszy koronkowy komplecik na chrzest

Do jednych z najważniejszych dni w życiu należy dzień w których przyjmujemy chrzest. Wstępujemy do wspólnoty katolickiej i już zawszę będziemy jej częścią. Sami zazwyczaj nie pamiętamy tego podniosłego i pięknego momentu. Gdy jednak rodzą nam się dzieci mamy okazję zaplanować im wymarzony dzień chrztu, podczas którego wszystko dopięte jest na ostatni guzik. Przepiękna sala, przepyszny catering, uroczysta msza święta, ukochani najbliżsi na uroczystości – to tylko niektóre z aspektów, które trzeba zaplanować. Nie bez znaczenia jest także ubiór dzieciątka. To bowiem ono jest w centrum uwagi i musi przepięknie wyglądać.

Urocze zdjęcia z chrztu z koronkowymi ubrankami

ubranka do chrztu z koronkąObecny rynek oferuje bardzo szeroki wybór przepięknych ubranek dedykowanych na uroczystość chrztu świętego. Ten niezwykły dzień musi być wyróżniony również na pomocą ubioru. Szczególnie dużo pozytywnych emocji wzbudzają ubranka do chrztu z koronką. Są one bowiem przesłodkie i ślicznie prezentują się na rozkosznych bobasach. Elementy koronkowe są doszyte do ubranek dla dziewczynek. Nadają oni subtelności i szykowności sukienkom, czapeczkom i sweterkom. Szczególnie efektownie prezentuje się tiulowa sukieneczka z koronkowymi obszyciami, paskiem oraz ramiączkami. Do niej można dobrać słodki haftowany sweterek, który ogrzeje delikatną skórę niemowlęcia. Małe główki dzieci przyozdobione koronkową opaską z materiałowo – tiulowym kwiatkiem. Do tego białe, jednolite rajstopki i koronkowe, malutkie buciki. Cały zestaw sprawia, iż dzieciątko wygląda jak mały aniołek. Wzbudzi zainteresowanie i zachwyt wśród wszystkich uczestników uroczystości. Tego typu ubranka do chrztu bardzo dobrze prezentują się także na zdjęciach. Dzięki nim po latach będzie można pokazać swojej córce, jak cudnie wygląda w tym ważnym dniu.

Chrzest to jedno z najważniejszych dni w życiu. Pomimo, iż sami go nie pamiętamy, powinniśmy zadbać o przepiękną uroczystość z tej okazji dla naszych dzieci. Po latach na pewno obejrzą zdjęcia i zobaczą jak słodko wyglądali w tym podniosłym dniu. Koronkowe ubranka dodadzą im uroku i na pewno zwrócą na nich uwagę. Ubranka do chrztu można także z powodzeniem wykorzystać jako element dekoracyjny do popularnych dzisiaj niemowlęcych sesji zdjęciowych. W przepięknej scenerii kwiatów małe dziewczynki ubrane w koronkowe ubranka wyglądają niezwykle uroczo.