You are currently viewing Najlepsza koszula do munduru

Najlepsza koszula do munduru

Koleżanki w pracy narzekały na umundurowanie jeszcze bardziej niż my, i miały do tego znacznie więcej powodów. Oprócz oczywistej niepraktyczności białych, łatwych do zabrudzenia koszul garniturowych, jakie początkowo były na wyposażeniu firmy, wszystkie te koszule miały męski krój który, jak można łatwo wywnioskować, dla kobiet nie był zbyt komfortowy.

Koszule dla pracowniczek ochrony

damskie koszule munduroweKoleżanki z firmy twierdziły od dawna iż w koszulach „da się chodzić” ale to w zasadzie jest ich jedyna cecha, i powinny być one wymienione natychmiast, gdyż wpływają nie tylko na wygodę, ale również na skuteczność pracownika je noszącego. Oczywiście, taki problem nie mógł być zignorowany, i bardzo szybko ekwipunek żeńskiej części załogi został wymieniony na zdecydowanie bardziej dopasowany. Nowe damskie koszule mundurowe, które trafiły do inwentarza niedawno, okazały się być ogromnym krokiem do przodu po starych i niewygodnych koszulach, które wyłącznie przeszkadzały. Są one wzorowane na koszulach wojskowych, toteż należą do tyle wygodnych co wytrzymałych, i mogą być noszone praktycznie w każdych warunkach. Co więcej, zostały uszyte z materiału dobrze przepuszczającego powietrze, będącego mieszanką syntetycznych materiałów, który nie brudzi się tak jak poliester, z którego szyte były stare koszule.

Co więcej, można je prać tradycyjnie lub chemicznie, a żadne z powyższych nie wpływa szczególnie źle na ich stan. Oczywiście, nowe koszule zostały od razu docenione, a koleżanki już po kilku dniach stwierdziły iż są zdecydowanie wygodne, nie krępują ruchu i nie przeszkadzają w trakcie pracy, zwłaszcza podczas używania sprzętu komunikacyjnego czy wykonywaniu czynności związanych z ochroną osób i mienia. Stały się więc jednym z podstawowych elementów wyposażenia pracowniczego w firmie.