You are currently viewing Meble z palet na zamówienie

Meble z palet na zamówienie

 

Od bardzo dawna prowadzę swoją własną firmę, która zajmuje się usługami w branży meblarskiej. Jest to mała działalność gospodarcza, która jest w mojej rodzinie przekazywana z pokolenia na pokolenie. Jakieś dwadzieścia siedem lat temu przeszła z moich rodziców na mnie i od tamtej pory nieprzewianie ją zarządzam. Stawiam w swoim biznesie przede wszystkim na wszelakie nowości. Idę z duchem czasu jak to mawiają, tak aby zadowolić swoją ofertom nawet najbardziej wymagających klientów.

Jakie zamawiam palety od producenta na meble

palety - produkcja na zamówienieTaka wspomniana we wstępie filozofia firmy zawsze dobrze przekłada się na wyniki, o czym już niejednokrotnie się przekonałam. Stosuję ją od samego początku i jak dotąd wszystko się udaje znakomicie a sam biznes kręci się bardzo dobrze. Ostatnio zajęłam się właśnie taką nowością, która podejrzałam na pewnych zagranicznych targach. Była to dla mnie całkowita nowość, tak że musiało minąć trochę czasu żeby zaadaptować się do nowego wyzwania. Chodzi tutaj o nic innego jak produkcję mebli ogrodowych z pewnego wyjątkowe materiału, o którym nikt z początku by nie pomyślała. Materiałem tym są drewniane palety. Jest to dla mnie podwójna nowość, ponieważ nigdy nie produkowaliśmy mebli ogrodowych, ani też takich stworzonych całkowicie z tak wyjątkowego materiału jaki są właśnie palety drewniane. Potrzebowałam kogoś kto wykona specjalnie dla mnie odpowiednie palety – produkcja na zamówienie, tylko taka wchodziła tutaj w grę. Musiałam wyszukać takich producentów w internecie. Moje palety miały mieć całkowicie niestandardowe wymiary, co było dość trudne do wytworzenia dla wszelkich producentów, ponieważ wiązało się to z każdorazowym przeprogramowywaniem maszyn specjalnie dla mnie. Zajęłoby to pewnie mnóstwo czasu i zachodu. Dlatego też postanowiłam produkować takie palety samodzielnie i poza moim zapotrzebowaniem na własne meble z palet drewnianych dedykowane do ogrodów, chciałam dołożyć sobie kolejny biznes produkcji standardowych palet, skoro miałam zakupić już potrzebne maszyny oraz materiały.

Produkcja palet były znakomitym pomysłem, dostałam od razu dużo zamówień na standardowe oraz te niestandardowe modele palet drewnianych, ponieważ nie mieliśmy problemu z kalibracją maszyn, wszak robiliśmy to ciągle do wytwarzania palet na meble.

Więcej informacji na stronie: www.tpdfrankowski.pl