You are currently viewing Malarski stempel do dekoracji

Malarski stempel do dekoracji

Bardzo lubię nietuzinkowe i oryginalne rozwiązania. Doceniam produkty wykonywane ręcznie, gdyż mają swój unikatowy i niepowtarzalny charakter. Są niepowtarzalne i żadna z takich rzeczy nie jest identyczna. Gdy tylko mogę sama wykonuje różnego rodzaju proste przedmioty.

Stemple do malowania

stemple malarskieJakiś czas temu wraz ze znajomą udałyśmy się na warsztaty ze scrapbookingu. Kiedy tylko zajęcia się zaczęły byłam pod wielkim wrażeniem jak własnoręcznie można wykonać tak piękne przedmioty. Sama też bardzo zapragnęłam nauczyć się, a następnie zrobić coś tak ładnego. Zdobienie albumów czy kartek okolicznościowych miało swój niepowtarzalny urok. Każdy z uczestników warsztatów mógł samodzielnie wykonać kartkę lub album, który mógł ze sobą zabrać i ofiarować komuś bliskiemu. Aby wykonać takie kartki i albumy potrzeba między innymi różnego rodzaju stempli. Mnie najbardziej zachwyciły stemple malarskie, których używałam do zdobienia albumu na zdjęcia. Stemple te można używać zarówno do scrapbookingu jak i do dekorowania ścian, powierzchni z drewna czy różnego rodzaju tkanin. Malarskie stemple mają wiele rodzajów wzorów, dzięki czemu możemy stworzyć jedyne w swoim rodzaju zdobienia i żadna nasza praca nie będzie identyczna do poprzedniej. Należy oczywiście pamiętać o podstawowych zasadach takich jak odpowiedni dobór farby na przykład do drewna czy tkanin. Tampowanie na tkaninach i tekstyliach jest niezwykle proste a efekt zawsze przechodzi wszelkie oczekiwania. Po warsztatach zakupiłam sobie stemple malarskie w sklepie internetowym. Moje stemple są solidnie wykonane i dokładnie odwzorowują wszelkie detale.

Teraz nie wyobrażam sobie nie zdobić za pomocą stempli różnego rodzaju przedmiotów. Oprócz kartek ozdabiam bawełniane torby, koszulki, pościele meble i ściany. Stemple mają niesamowite wzory co pozwala na komponowanie pięknych dekoracji.