You are currently viewing Lightsheer do wszystkich fototypów skóry

Lightsheer do wszystkich fototypów skóry

Laseroterapia cieszy się ostatnio bardzo dużą popularnością na całym świecie. Zazwyczaj z laserami kojarzy nam się laserowe usuwanie niechcianych tatuaży, zmian barwnikowych skóry, zamykanie naczynek, ale trzeba pamiętać, że taki sprzęt doskonale radzi sobie również z depilacją. I chodzi tu nie tylko o depilację pach, okolic bikini, ale również twarzy, pleców, brzucha czy nóg. Z praktycznie każdego miejsca na ciele można usunąć niechciane owłosienie przy pomocy odpowiedniego lasera.

Usuwanie ciemnych i jasnych włosków laserem Lightsheer

laser lightsheer cenaI tu pojawia się pytanie: jaki laser wybrać? Na rynku jest dostępnych całe mnóstwo maszyn, które wykorzystują wiązki laserowe. Nie każdy z nich poradzi sobie dobrze z usunięciem owłosienia. Najlepiej stawiać na lasery, których technologie zostały opatentowane właśnie pod kątem depilacji. Takim laserem jest np. laser lightsheer cena może różnić się w zależności od sklepu, w którym kupujemy sprzęt. W salonach kosmetologicznych i gabinetach medycyny estetycznej depilacja laserowa kosztuje od kilkudziesięciu do kilkuset złotych za sesję – wszystko zależy od tego, jak duży obszar będzie poddawany usuwaniu owłosienia. Lasery Lightsheer są nie tylko najbardziej skuteczne na rynku, ale co najważniejsze – są też szybkie i dają zadowalające efekty. Do tego dochodzi jeszcze bezpieczeństwo użycia takiego lasera. Zabieg jest w pełni bezpieczny i nie boli. Najczęściej problem z laserami polegał na tym, że trudno było dobrać wiązkę laserową do danego fototypu skóry. Zazwyczaj sprzęt dobrze reagował na jeden fototyp, a nie radził sobie zupełnie z innym. W przypadku lasera Lightsheer ET nie ma takiego problemu, ponieważ sprzęt ten dostosowuje się do wszystkich fototypów skóry. Niezależnie od tego czy ktoś posiada skórę bladą z jasnym owłosieniem czy ma ciemną karnację i czarne włoski – laser sobie z nimi poradzi.

Korzystać z lasera mogą również osoby, które mają opaloną skórę. Nadaje się też do usuwania owłosienia w kolorze rudym. Osoby, które mają jasną karnację i blond włosy, także mogą skorzystać z zabiegu depilacji laserem Llightsheer. Zazwyczaj lasery dobrze działały tylko na ciemne włoski, ale na szczęście w końcu powstał sprzęt, który jest w stanie usuwać również włosy jasne, a nawet jak wspomniano powyżej – włosy rude.