You are currently viewing Łatwe do wykonania doki przeładunkowe

Łatwe do wykonania doki przeładunkowe

System globalnej logistyki jest oparty na szybkim i sprawnym przeładunku towarów. Dystrybucja dóbr pomiędzy poszczególnymi odbiorcami wymaga dostosowania doków przeładunkowych do danej dziedziny gospodarki. W centralnych ośrodkach logistycznych znajdują się magazyny z dużą ilością doków. Ułatwia to sprawny rozładunek towarów oraz w następnej kolejności szybki załadunek kolejnych dostaw. 

Wybór systemu do montażu doków przeładunkowych

doki przeładunkoweW doku przeładunkowym można łatwo i wygodnie podpiąć naczepę tira lub ciężarówki. Doki świetnie sprawdzają się w fabrykach, hurtowniach, wielkich magazynach oraz wszelkiego rodzaju sklepach, np. meblowych, ogrodniczych, budowlanych. Łatwe w obsłudze i montażu doki przeładunkowe mogą też zastąpić tradycyjny system przeładunku. Firmy, którym zależy na intensywnym rozwoju i wzmocnieniu konkurencyjności na rynku logistycznym oraz magazynowym, stawiają na nowoczesną obsługę. Należą do niej właśnie systemy doków. Koszt wykonania systemu wyceniany jest indywidualnie. Składniki ceny to przede wszystkim ilość montowanych doków w magazynie lub budynku służącym do przeładunku i rozładunku towarów. W przypadku dużych, centralnych portów do rozładunku naczep ciężarówek, można uzyskać spore upusty u firmy produkującej oraz montującej owe doki. Istnieje możliwość wykonania tylko jednego otworu do rozładunku samochodów towarowych. Ceny zależą też od konstrukcji magazynu.

Hale przeładunkowe wyposażone w wygodne i praktyczne doki do przeładunku różnorodnych towarów, sprawdzają się na rynku logistyki od lat. Nowoczesny system przeładunku i dystrybucji dóbr zależy od tempa wykonywania usług. Doki zrewolucjonizowały obsługę logistyczną samochodów towarowych. Dzięki nim można łatwo wymienić towar i przygotować tira do kolejnej trasy z dostawą.