You are currently viewing Ładne zawieszki na wódkę weselną

Ładne zawieszki na wódkę weselną

Każda para młoda na szereg spraw organizacyjnych tuż przed swoim weselem. Począwszy od ustalenia daty ślubu, wybrania miejsca w sali weselnej, a także ustalenia liczby gości. Kiedy najważniejsze sprawy organizacyjne są już dopięte na ostatni guzik zaczynają się bardziej Błahy lecz także ważne sprawy. Do takich należy między innymi dekoracja sali weselnej. Często to właśnie para młoda zajmuje się dekorowaniem stołu oraz sali weselnej.

Gdzie kupimy zawieszki na alkohol?

zawieszka na wódkęOczywiście jedną z wielu rzeczy jakie musi załatwić para młoda to zorganizowanie alkoholu na swój ślub. Takim alkoholem zazwyczaj jest czysta wódka, wino, martini, koniak i wiele innych. Praktycznie zawsze na takie trunki naklejane są odpowiednie naklejki lub zawieszone karteczki. Fajna zawieszka na wódkę czy inny trunek nie kosztuje dużo. Jest to koszt rzędu jednego do 5 zł za sztukę. Oczywiście takich zawieszek musimy kupić kilkadziesiąt chyba że para młoda w ogóle nie chcę takiej ozdoby na alkoholu weselnym. Często na różnych stronach sprzedażowych w Internecie możemy znaleźć Zawieszki na alkohol na specjalne zamówienie. Mogą one np. zabierać imiona pary młodej lub nawet jakieś anegdoty z ich życia. Dodatkowo niektóre firmy zajmującej się tworzeniem dekoracji weselnych mają w ofercie Zabieżki lub naklejki na alkohol weselny ze zdjęciem pary młodej.

Chyba każdy z nas kiedyś spotkał się z alkoholem, na którym jest informacja u weselu. Takie etykiety lub Zawieszki weselny nie są drogie, a stanowią pewnego rodzaju ozdobą. Jeśli jeszcze do tego na zawieszce jest zdjęcie pary młodej lub jakaś śmieszna informacja o ich życiu lub nawet wierszyk to taka zawieszka jest bardzo Mile widziana na każdym alkoholu weselnym. Oczywiście nie wszystkie pary stosują takie ozdoby i po prostu wolą zaoszczędzić pieniądze.