You are currently viewing Ładne komody rustykalne

Ładne komody rustykalne

 

Wybór a przede wszystkim zakup mebli nie należy do najłatwiejszych zadań. Przede wszystkim dlatego, że mamy coraz to szerszy wybór produktów. Z jednej strony jest to bardzo korzystne, bo możemy znaleźć mebel, który nada się do naszego mieszkania, zaś z drugiej strony jest to czasochłonne, bo znaleźć taki produkt może zająć sporo czasu. Jednym z takich mebli, które trudno znaleźć są komody rustykalne. Wszystko zależy, gdzie chcemy go ustawić.

Komody rustykalne do różnych wnętrz

ładna komoda rustykalnaTak naprawdę nadają się do różnych wnętrz. Jednak dopasowanie ich bywa już nieco trudniejsze. Są one ciężkimi meblami nie tylko mając na myśli wagę, ale przede wszystkim wygląd. Nie możemy postawić topornej komody w stylu rustykalnym do wnętrza wąskiego np. przedpokoju. Taki rodzaj komody idealnie sprawdzi się w salonie, gdzie przestrzeń jest naprawdę duża. Przede wszystkim ładna komoda rustykalna, to taka w ponadczasowym wydaniu. Na różnych aukcjach internetowych możemy znaleźć ten mebel w dobrym stanie, wystarczy go tylko nieco odnowić. Wówczas nie musimy kupować nowej i płacić kilkaset złotych. Niemal każda komoda ma podobny skład. Mianowicie składa się z szafek po bokach, na środku z szuflad oraz półek. Jest ona meblem bardzo pojemnym, dlatego bez wątpienia pomieści ręczniki, pościel czy po prostu ubrania. Bardzo ładnie wkomponowuje się z lustrem, które umieszcza się zazwyczaj nad nią, a także zdjęciami, kwiatami oraz szkatułkami. Rustykalna komoda jest meblem uniwersalnym, gdyż można ją umieścić we wnętrzu skandynawskim a także eleganckim. Wszystko zależy od wykończenia, gdyż te np. lakierowane mają piękny połysk, który idealnie dopasuje się do stylu nowoczesnego. Są one niezwykle dekoracyjne oraz a przede wszystkim bardzo funkcjonalne.

Reasumując, jeśli marzymy o domku na wsi z oryginalnym wykończeniem warto zainwestować w komodę rustykalną. Te meble przypominające wysokie kominki są hitem wielu gazet wnętrzarskich.  Rezygnując z wykwintnych dekoracji sprawimy, że nasze wnętrze będzie bardziej swojskie, a my będziemy się w nim lepiej czuć. Biel oraz jasna szarość sprawiają, że wnętrze nie jest przytłoczone a przede wszystkim wygląda oryginalnie i domowo. Są one meblami, które idealnie wkomponowują się w do potrzeb każdego mieszkania i domu. Dodają mu ogromnej klasy i charakteru.