You are currently viewing Kupno pikowanej torebki

Kupno pikowanej torebki

Zimą zawsze noszę plecak, ponieważ jest dla mnie wygodniejszy niż torebka. Jednak wiosną i latem, kiedy nie nosi się już na sobie kilku warstw ubrań, zdecydowanie wolę torebki. Właśnie zaczynała się wiosna i uznałam, że to już najwyższy czas przełożyć sobie rzeczy z plecaka do torebki. Z tym, że nie miałam żadnej odpowiedniej, modnej torebki. Musiałam coś kupić.

Zalety damskich torebek pikowanych

pikowana torebka damskaZależało mi na tym, aby kupić coś eleganckiego, co będzie pasowało zarówno na co dzień, jak i na wieczorne wyjścia. Całe szczęście w sklepie do którego się udałam, znalazłam taką torebkę. Była to pikowana torebka damska, której wielkość bardzo mi odpowiadała. Posiadała ona dwie kieszenie zewnętrzne zapinane na suwak, oraz trzy kieszenie wewnętrzne z czego jedna również była zapinana w ten sposób. Dzięki tak dużej ilości kieszeni i ogólnie dużej pojemności torebki, mogłabym w niej bardzo dobrze poukładać wszystkie rzeczy, które na co dzień przy sobie noszę. Torebkę można było założyć przez ramię, ponieważ miała wygodny pasek, którego długość można było swobodnie regulować. Innym rozwiązaniem było trzymanie jej po prostu w ręce. Z wierzchu materiał, z którego została wykonana był pikowany, co nadawało całości naprawdę ładnego wyglądu. Sprzedawczyni zapewniła mnie, że ekologiczna skóra, z którego wykonana jest torebka jest materiałem wytrzymałym i wysoko jakościowym.

W związku z tym, że torebka była aktualnie dostępna w promocyjnej cenie i w wybranym przeze mnie kolorze pozostały już ostatnie sztuki, postanowiłam dłużej nie zwlekać i od razu ją zakupiłam. Jeszcze tego samego dnia przełożyłam do niej rzeczy z plecaka i od następnego dnia zaczęłam z nią chodzić po mieście. Tak jak mi się wydawało, torebka była niezwykle wygodna i praktyczna.