You are currently viewing Kupno gumowego frisbee

Kupno gumowego frisbee

Mam bardzo ruchliwego psa. Mam wrażenie, że nawet jakbym z nim chodziła po górach przez dziesięć godzin dziennie to i tak by się nie zmęczył. Szczerze mówiąc nie chciało mi się z nim biegać o wszystkich parkach. Szczególnie, gdy za oknem panowały już jesienne dni i nie było zbyt ciepło. Wtedy wpadłam na bardzo dobry pomysł. Doszłam do wniosku, że najlepiej będzie, jak kupię mu frisbee!

Zalety gumowych frisbee dla psa

frisbee gumoweWobec tego postanowienia, jeszcze tego samego dnia udałam się do sklepu zoologicznego, gdzie można było kupić takie zabawki dla psów. Sprzedawczyni poleciła mi wysokiej jakości frisbee gumowe. Dowiedziałam się od niej, że taka zabawka jest najlepsza, ponieważ gumowe frisbee można myć nawet w zmywarce. Dzięki temu nie ma najmniejszych problemów z utrzymaniem ich w czystości. Gumowe zabawki tego typu posiadają specjalną chropowatą powierzchnię, dzięki której nasz czworonożny przyjaciel nie będzie miał problemów z chwyceniem ich w zęby. Dokładnie przyjrzałam się polecanej przez nią zabawkę. Musiałam przyznać, że frisbee było elastyczne i bardzo miękkie, a w dodatku aktualnie znajdowało się w niskiej, promocyjnej cenie. bardzo się cieszę, że udało mi się je zakupić. Wypróbowałam je jeszcze tego samego dnia i od początku zarówno ja, jak i mój pies byliśmy bardzo zadowoleni. Przede wszystkim dlatego, że frisbee mogło naprawdę daleko latać.

Chociaż nie wkładałam w to dużo siły, frisbee rzucone pod odpowiednim kątem mogło przelecieć nawet kilkadziesiąt metrów. Wobec tego mój pies mógł się naprawdę porządnie wybiegać, a ja w ogóle się przy tym nie męczyłam. To była bardzo dobra decyzja. Zakupione przeze mnie frisbee jest naprawdę wysokojakościowe i solidnie wykonane. Korzystam z niego od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona.