You are currently viewing Kupno elektrycznie regulowanego biurka

Kupno elektrycznie regulowanego biurka

Moja córeczka w zeszłym roku poszła do pierwszej klasy szkoły podstawowej. Z tej okazji zakupiłam jej wygodne biurko, które wydawało mi się wygodne dla ucznia. Szybko okazało się jednak, że biurko jest dla niej za małe. W ciągu kilku miesięcy córka bardzo urosła i nie mogła zmieścić kolan pod biurkiem, a przez to siedziała w dziwnej pozycji i krzywiła kręgosłup. Musiałam kupić jej nowe biurko. Rozmawiałam na ten temat z moją przyjaciółką, która miała dziecko w podobnym wieku.

Potrzebowałam biurka elektrycznie regulowanego

biurko elektrycznie regulowane ze sklepuDoradziła mi ona bardzo dobre rozwiązanie. Było to biurko elektrycznie regulowane ze sklepu, który znajdował się blisko naszego miejsca zamieszkania. Jej synek korzystał z takiego biurka już od kilku lat i bardzo sobie je chwalił. Wysokość blatu takiego biurka można dowolnie regulować, dzięki czemu nie miałam się martwić tym, że córka za kilka miesięcy urośnie i będę musiała wymienić biurko na nowe. Jeszcze tego samego dnia udałam się do polecanego przez przyjaciółkę sklepu i zapytałam się sprzedawczyni o takie biurka. Okazało się, że w tym sklepie można dostać naprawdę duży wybór takich biurek, dostępnych w niskich, atrakcyjnych cenach. Po dłuższym zastanowieniu zdecydowałam się na zakup wytrzymałego i solidnego biurka z drewna sosnowego, które świetnie pasowało do wystroju pokoju mojej córeczki. Wysokość blatu można było regulować w bardzo dużym zakresie. Obsługa panelu sterującego była bardzo prosta i nawet kilkulatka nie miała z tym problemu. Biurko miało bardzo dużą wytrzymałość i bez problemu można było postawić na nim nawet komputer stacjonarny. Obciążenie biurka nie wpływało bowiem znacznie na samą regulację. Byłam bardzo zadowolona z zakupionego biurka, ponieważ okazało się ono bardzo praktyczne przy dziecku, które rośnie tak szybko, jak moja córka. Jestem bardzo zadowolona z dokonanego zakupu.

Najważniejszej jest dla mnie to, że biurko posiada kilkuletnią gwarancję na wszelkie uszkodzenia, w tym problemy z panelem sterowania regulacją. Elektryczne sterowanie wysokością blatu zapewnia wygodę. Blat jest stosunkowo duży. Posiada kilka centymetrów grubości. Można go z łatwością czyścić za pomocą domowych środków czystości. Natomiast nogi biurka posiadają specjalne zabezpieczenia przed rysowaniem się podłogi podczas przesuwania mebla.