You are currently viewing Kupienie regałów paletowych do magazynu

Kupienie regałów paletowych do magazynu

Od jakiegoś czasu musiałem dość mocno oszczędzać, ponieważ podjąłem pewną nie trafioną inwestycję. Byłem jednak zaradnym człowiekiem i sytuacja ta mnie nie przerosła. Wiedziałem, że jak do tematu podejdę z głową, to wszystko wyprowadzę na prostą.

Magazyn w wygodnymi regałami paletowymi

regały paletoweOkres nie był do końca dla mnie korzystny, bo akurat byłem na etapie wyposażania magazynu a to wiązało się ze sporymi wydatkami. Musiałem wprowadzić oszczędności, żeby nie napytać sobie więcej biedy. W magazynie właściwie brakowało już tylko regałów i temat ich załatwienia wziąłem na swoje barki. Kierownikowi działu nic nie tłumaczyłem, zresztą miał masę innych obowiązków. Postawiłem na regały paletowe, które były najtańszym rozwiązaniem, jakie znalazłem na rynku. Zresztą wybór tych regałów paletowych niósł ze sobą spore korzyści, bo były one praktyczne i wygodne. Wybrałem sobie regały od producenta, który posiadał najtańszą ofertę. Dla mnie najważniejsze było, że regały były nowe. Zamówiłem potrzebną ilość regałów paletowych do magazynu a pracowników uprzedziłem o nadchodzącej dostawie, która zrealizowana ma zostać na dniach. W środę po jedenastej przyjechał kierowca z regałami paletowymi. Osobiście podpisałem mu odbiór i jeszcze sprawdziłem czy wszystko się zgadzało. Pracownicy zabrali się za ustawianie regałów w magazynie. Sporo na tym zaoszczędziłem, bo metalowe regały kosztowałby mnie dużo więcej. Wiedziałem jednak w jaki sposób sobie z tym tematem poradzić i podjąłem dobrą decyzję.

Po roku udało mi się stanąć na nogi i już nie musiałem tak mocno oszczędzać. Kolejne inwestycje podejmowałem bardzo rozsądnie i analizowałem wszystko uważnie. Nie zamierzałem popełnić kolejnego błędu i wiedziałem dzięki temu na co zwracać szczególną uwagę.