You are currently viewing Kto zaprojektuje nowoczesny ogród w Warszawie?

Kto zaprojektuje nowoczesny ogród w Warszawie?

Niedawno kupiliśmy z mężem duży dom na przedmieściach Warszawy. Dom był już całkowicie wykończony i gotowy do zamieszkania. Po wprowadzeniu się i urządzeniu, zaczęłam myśleć nad tym, jak można by urządzić nasz ogród. Mieliśmy dosyć sporo miejsca przed domem i zależało mi na tym, aby zrobić w tym miejscu bardzo nowoczesny ogród, który będzie jednocześnie praktyczny i będzie bardzo ładnie wyglądał. Nie byłam jednak w stanie zaprojektować go samodzielnie.

Teraz mam nowoczesny ogród przed domem

nowoczesne projektowanie ogrodów w warszawieNie znałam się na roślinach i na tym, w jakich miejscach powinny rosnąć, czy w cieniu czy w słońcu co jest bardzo ważne. Doszłam do wniosku, że aby mieć pewność, że mój ogród będzie nowoczesny i już po pierwszym sezonie będzie bardzo dobrze wyglądał, warto zainwestować w projektanta ogrodu, który wykona dla mnie profesjonalny i nowoczesny ogród przed domem. Postanowiłam poszukać takiej osoby, którą można by zatrudnić na część etatu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: nowoczesne projektowanie ogrodów w warszawie, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko znalazłam coś konkretnego w tym temacie. Była to oferta ogrodnika i architekta ogrodów, który miał wieloletnie doświadczenie na rynku oraz świetnie radził sobie zarówno z projektowaniem ogrodów, jak i dbaniem o ich poprawny i odpowiedni wygląd. W ogłoszeniu prezentował on nawet swoje przykładowe projekty ogrodów. Muszę przyznać, że niektóre z jego projektów ogrodów, bardzo mi się podobało. Widać było po nich, że są nowoczesne i dopracowane w najmniejszych detalach. Wybrany przeze mnie ogrodnik miał również wykształcenie związane z projektowaniem i dbaniem o ogrody, ponieważ skończył szkolę branżową i to z wyróżnieniem. Uznałam, że taka osoba świetnie nada się ogrodnika, który zaprojektuje mój ogród, a w przyszłości będzie zajmował się także roślina i zadba o ich odpowiedni wzrost i rozwój. Zdecydowałam się go zatrudnić.

Zatrudniony przeze mnie ogrodnik okazał się bardzo profesjonalny. Szybko i sprawnie zaprojektował dla mnie nowoczesny ogród przed domem, dokładnie taki jakiego sobie życzyłam. Zaprojektowany przez niego ogród był bardzo zielony latem i już od wczesnej wiosny, kwitły na nim kwiaty. Dużą zaleta tego ogrodnika było to, że dojazd do klienta na terenie Warszawy i okolic, był u niego darmowy, a same ceny niskie i przystępne.