You are currently viewing Kryształy w hotelach

Kryształy w hotelach

 

Od kilku lat prowadzę własne biuro projektowe, w którym zajmujemy się aranżowaniem wnętrz, zarówno tych mieszkalnych, jak i publicznych. W ostatnim czasie podjęliśmy współpracę z kilkom hotelami, które powstają w różnych miejscach naszego kraju. Jeden z nich będzie jednym z największych i najbardziej ekskluzywnych w Polsce. Wyglądem będzie on nawiązywał do klasycznych budowli. W poszczególnych pomieszczeniach będzie bardzo bogato i elegancko. 

Kryształowe lampy do hotelu

lampa sufitowa kryształowaKiedy byłam mała marzyłam o tym, żeby zostać w przyszłości dekoratorem wnętrz. Z czasem, jednak poszerzyłam swój cel i ostatecznie zostałam architektem wnętrz. Po ukończeniu studiów otworzyłam własne biuro projektowe, które szybko spotkało się z pozytywnym przyjęciem ze strony klientów. Do tej pory większość naszych realizacji dotyczyła wnętrz domów i mieszkań. Teraz, jednak, przyszła pora na większe realizacje. Od kilku miesięcy pomagamy urządzać wnętrza kilku hoteli. Obecnie skoncentrowaliśmy się na jednym projekcie jednego z największych, polskich hoteli. Elementem, które dobór zajął nam chyba najwięcej czasu, było oświetlenie. Chcieliśmy postawić na bogato wyglądające, eleganckie lampy, które są charakterystyczne dla hoteli z wyższej półki. Ostatecznie w każdym pokoju gościnnym pojawiła się nieduża lampa sufitowa kryształowa, w głównym holu, natomiast, tam, gdzie znajduje się recepcja, umieszczony został ogromny żyrandol. Ten wielki żyrandol również wykonany jest z kryształu, na specjalne zamówienie naszego zleceniodawcy. Inwestor nie oszczędza na aranżacji wnętrz. Mają one bowiem przyciągać bogate osoby, które uwielbiają przebywać w pięknych wnętrzach. Kryształy pojawiają się w większości luksusowych hotelach. Nadają one przepychu i tworzą piękne efekty świetlne. Taka kryształowa lampa jest tak wspaniałą ozdobą, że nie trzeba w pomieszczeniu używać bardzo dużej ilości innych dekoracji.

Lampy są ważnym elementem aranżacji praktycznie każdego wnętrza. Obecnie moje biuro projektowe pracuje nad aranżacją wnętrz kilku hoteli. W tym jest jeden duży i bardzo luksusowy hotel, który stawia na przepych i elegancję. To właśnie w tym hotelu główne skrzypce będą graly kryształy w postaci lamp i wielkiego żyrandola w holu hotelu. Żyrandole z kryształu robią zawsze niesamowite wrażenie.