You are currently viewing Krążki Nortona Quantum jedne z najlepszych

Krążki Nortona Quantum jedne z najlepszych

Krążki tego typu są produkowane z myślą o tych klientach którzy chcą usunąć dużo materiału i chcą zapewnić dużą żywotność takich krążków. Przeznaczony jest do chłodnego szlifowania stali nierdzewnych i stali żaroodpornych. Poza tym krążki tej marki są wykonane z trwalych materiałówm  które dają gwarancję dobrego użytkowania przy tym za dobrą cenę. 

Krążki Nortona Quantum sa najlepsze

krążki Norton QuantumDoskonale sprawdza się jeżeli chodzi nam o ciężkie operacji, a także co urzeka to to, że posiada dobre wykończenie jeżeli chodzi nam o tego typ krążków. Przeznaczone do operacji a także do chodnegoc szlifowania. To na co zasługuje na szczególną uwagę to to z czego jest wykonanane są krążki Norton Quantum z ziaren elektrokorundu ceramicznego Norton Sg, elektrokorundu cyrkonowego, weglika krzemu, czy innych materiałów na przykład elektrokorundu zwyklego. Co ma przełożenie na wytrzymałość niezawodnosc a także funkcjonalnosc tego narzędzia. Krążki tego typu mogą być stosowane wszędzie tam gdzie oczekujemy najwyższej precyzji wykonania. Długa żywotność tych krążków sprawia że są niezastąpione jeżeli chodzi nam o oszczędzanie czasu. A i atrakcyjna cena czyni je bardziej polecanych dla klientów, którzy chcieli łatwo i tanio uzyskać pożądane efekty bez większego wysiłku. Krążki  Norton Quantum to produkt pomyślany dla tych ktorzy chcą mieć porzadany efekty w szybki czasie za niewielką cenę. Z zakupu krążki Norton Quantum płynie wiele korzyści jest odporny na obciążenia, świetnie sprawdzą się jeżeli chcemy zastosować chłodne szlifowanie, usuwanie naddatku  nawet przy niewielkim nacisku, to także wysoką wydajność przy niskiej cenie. Przeznaczony głównie do szlifowania i wygladzania spoin, lekkie gruntownie i wykańczanie w różnych dziedzinach. Bogate zastosowanie to nie tylko obróbka metali ale i rynek spawalniczy czy transportowy. Właśnie to firma Norton to wydajne krążki fibrowe dostępnych z szeroką bazą ziaren ściennych. Wszystkie te krążki Norton Quantum wykonane są w systemie spoin żywicznych w połączeniu z podłożem fibrowymf które umożliwia utrzymanie duzej trwałości i wytrzymałości, takiej której nie ma żaden inny taki materiał.Oprócz tego posiada nasyp o wysokiej gęstości. 

Krążki tego typu to świetne rozwiązanie dla pracy warsztatowej, ale i nie tylko to wysokiej jakości produkty, wykonane z spoin żywicznych, ale i jest pomocny przy obróbce metali,  bądź  i nie tylko bo na rynku spawalniczy również. To dobre rozwiązanie dla różnych czynności, które mają swoje zastosowanie w przemyśle, ale i transportowym. Z tego rozwiązanie płynie wiele korzyści dla klienta, który wymagań precyzji wykonania.