You are currently viewing Korzystamy z najlepszego pelletu Varmo

Korzystamy z najlepszego pelletu Varmo

Wybór peletów stosowanych współcześnie jest bardzo różnorodny, w związku z czym możliwe jest skorzystanie z produktów dostępnych w przystępnych cenach. Dodatkowo paliwa te są zaprojektowane w taki sposób, aby zmieniać kinetykę spalania, co przekłada się na znacznie wyższą ekologiczność takich rozwiązań. Można je wręcz uznać za paliwa nowej generacji.

Właściwości peletu Varmo

najlepszy pelet varmoPelet węglowy jest to paliwo węglowe alternatywne w stosunku do ekogroszku. Jest on przeznaczony do nowoczesnych kotłów z funkcją automatycznego podawania paliwa (tak zwane kotły z podajnikiem ślimakowym albo tłokowym). Warto wybrać najlepszy pelet varmo. Jest to produkt zaprojektowany w taki sposób, aby był przyjazny dla użytkowników oraz dla środowiska i jest to pierwszy na rynku pelet węglowy. Wyróżnia się on wysokim poziomem kaloryczności, a także przyjaznością dla środowiska. Stosując pelet węglowy można obniżyć poziom emisji dwutlenku siarki, dwutlenku azotu oraz benzopirenu (o właściwościach rakotwórczych) nawet o 90%. Wybierają pelet węglowy, który jest poddawany suszeniu przed pakowaniem, mamy gwarancję jego jakości. Cechuje się on wysoką powtarzalnością parametrów technicznych oraz jakościowych. Dodatkowo sprzedawany jest w formie konfekcjonowanej, co gwarantuje deklarowaną na opakowaniu wagę oraz wygodę używania. Jest także wygodny w przechowywaniu, ponieważ zajmuje niewielką powierzchnię, a opakowanie zabezpiecza przed działaniem negatywnych warunków atmosferycznych, a w szczególności wilgoci. Istotna jest właściwa technika przechowywania, ponieważ podłoże powinno być suche i czyste, w ten sposób zabezpieczając pelet przed zawilgoceniem oraz zanieczyszczeniem. Najlepsze są miejsca wentylowane, z dala od źródeł ciepła oraz zapłonu, a także suche, z dala od wody oraz wilgoci. Właściwe przechowywanie przełoży się na jakość peletu w czasie spalania.

Podsumowując, chcąc skorzystać z dobrych jakościowo oraz ekologicznych form ogrzewania nieruchomości, warto wziąć pod uwagę możliwość skorzystania z nowoczesnego peletu węglowego. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które jest o wiele bardziej ekologiczne oraz posiada wyższy poziom kaloryczności. Warto więc dowiedzieć się nieco więcej na temat zastosowania takiego rozwiązania oraz jego niezaprzeczalnych zalet.