You are currently viewing Kompleksowe wyposażenie gołębnika

Kompleksowe wyposażenie gołębnika

Mój wujek od lat marzył o posiadaniu gołębi. We wczesnym dzieciństwie miał kilka ptaków, którymi się opiekował. Teraz gdy doznał udaru mózgu i powoli wraca do zdrowia, postanowiłam zrobić mu niespodziankę i kupić gołębie.

Akcesoria dla gołębi

wyposażenie gołębnikaZałożenie gołębnika wiązało się z wieloma przygotowaniami i pracami. Chciałam aby dzięki ptakom wujek zaczął wracać do zdrowia. Powrót do zdrowia po udarze jest bardzo długi i ciężki. Wujek został sparaliżowany z lewej strony ciała i stracił mowę. Przez pierwsze dni po udarze nie było wiadomo czy przeżyje, na szczęście wujek jest silnym człowiekiem i wszystkich zadziwia swoim szybkim powrotem do zdrowia. Teraz gdy większość czasu spędza w domu postanowiłam wraz z rodzicami zbudować w ogrodzie mały gołębnik na klika ptaków. Chcieliśmy aby wujek uczestniczył w budowie gołębnika. Przez samą aktywację i przebywanie wśród ludzi wujek nabiera coraz więcej sił i przestaje się wstydzić swoich aktualnych niepełnosprawności. Jak tylko dowiedział się o naszym pomyśle bardzo się ożywił i chciał brać udział w każdych pracach. Po wstępnym ustaleniu gdzie powinien znajdować się gołębnik postanowiłam usiąść z wujkiem do komputera i poszukać odpowiednich akcesoriów dla gołębi. Wyposażenie gołębnika jest bardzo ważne, a jedynie wujek wiedział jakie elementy są niezbędne. Znalazłam sklep, w którym znajdowały się akcesoria dla gołębi i to tam wybraliśmy cały niezbędny sprzęt. Sklep miał bardzo duży asortyment, a przedmioty na stronie wyglądały solidnie. Po dokonaniu zakupów z niecierpliwością oczekiwaliśmy na przesyłkę.

Po wybudowaniu i wyposażeniu gołębnika byliśmy bardzo podekscytowani. Wujek był bardzo szczęśliwy i oglądał każdy przedmiot znajdujący się w gołębniku. Choć nie mógł wypowiedzieć żadnego słowa jego uśmiechnięta twarz i gesty były największą zapłatą.