You are currently viewing Kabina prysznicowa dla dziadka

Kabina prysznicowa dla dziadka

Mój dziadek ostatnio zaczął chorować i był dość mocno osłabiony. Często go odwiedzałam, żeby mu pomóc. Robiłam dla niego zakupy i pomagałam wejść do wanny, żeby mógł się wykąpać. Sprawiało mi to trudność, ponieważ dziadek był dość ciężki i musiałam wymyślić coś innego.

Kupienie dziadkowi prostokątnej kabiny prysznicowej 

kabiny prysznicowe z brodzikiem prostokątneMąż podpowiedział mi, że warto byłoby u dziadka w łazience zamontować prysznic, ponieważ wtedy sam będzie mógł się wykąpać. Miał rację, dlatego od razu pojechałam do marketu budowlanego, żeby się rozejrzeć za czymś tanim. W ofercie sklepu dostępne były kabiny prysznicowe z brodzikiem prostokątne a taka właśnie sprawdziłaby się najlepiej. Koszt takiej kabiny był nieco wyższy niż początkowo zakładałam. Miałam jednak wystarczającą ilość pieniędzy a kabina prezentowała się nowocześnie. Chciałam, żeby dziadek miał łatwiej i zdecydowałam się tę kabinę kupić. Mój mąż obiecał wszystko u dziadka zamontować i byłam mu za to bardzo wdzięczna. Zamówiona kabina prysznicowa z brodzikiem została dostarczona prosto do mieszkania dziadka, tak jak prosiłam podczas jej kupowania. Dziadek o niczym nie wiedział, dlatego pojechałam do niego z mężem, żeby odebrać zamówienie. Mój mąż od razu zabrał się za montaż prysznica w łazience. Dziadek bardzo się ucieszył i przyznał rację, że dzięki temu będzie bardziej samodzielny. Mąż dość sprawnie poradził sobie ze wszystkim i tego samego dnia wieczorem dziadek mógł skorzystać z prysznica. Poradził sobie ze wszystkim zupełnie samodzielnie.

Swojego dziadka nadal często odwiedzałam, ale tylko po to, żeby przynieść mu zakupy i posprzątać mieszkanie. Z pozostałymi obowiązkami radził sobie sam i moja pomoc nie była mu potrzebna. Stał się bardziej samodzielny, co zdecydowanie mu odpowiadało.