You are currently viewing Jednorazowe naczynia a przyjecie w ogrodzie

Jednorazowe naczynia a przyjecie w ogrodzie

Mamy z mężem w planach zorganizować przyjęcie w ogrodzie. Będzie spora liczba gości, więc chcemy by wszystko było dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Dużą część jedzenia przygotujemy sami, skorzystamy też z oferty firmy cateringowej. Zdecydowaliśmy się również na zakup naczyń jednorazowych. Które z nich się przydadzą?

Jakie jednorazowe naczynia wybrać?

naczynia jednorazowePrzyjęcie ma się odbyć latem w ogrodzie. Mamy do dyspozycji dużą powierzchnię, więc z przyjęciem gości nie będzie problemu. Trzeba jednak pamiętać, że po imprezie będzie trzeba posprzątać. I tak mąż wpadł na pomysł, by kupić naczynia jednorazowe. I ochoczo się na to zgodziłam. Po pierwsze dlatego, że i tak nie mam takiej ilości talerzy czy szklanek, a nie chciałam ich pożyczać od rodziny z obawy przed uszkodzeniem, po drugie – ich zakup jest stosunkowo tani i bezproblemowy, po trzecie, najważniejsze, nie musiałam ich myć, wycierać, układać w szafce. Pozostało tylko zdecydować, które naczynia są niezbędne, a których zakup okaże się niepotrzebny. I tak w hurtowni udało się nam nabyć komplety talerzy papierowych, dokupiliśmy też plastikowe kubki, filiżanki do kawy oraz jednorazowe kufle do piwa. Wzięliśmy też cały komplet sztućców: widelce, łyżeczki, noże. Darowaliśmy sobie zakup miseczek oraz dużych żyłeczek, bo nie planowaliśmy podawać zup. Wzięliśmy też pojemniki do pakowania dań na wynos, bo podejrzewaliśmy, że zostanie nam sporo jedzenia, które chcieliśmy oddać naszym gościom.

Sięgnięcie po naczynia jednorazowe w czasie imprez plenerowych jest świetnym rozwiązaniem – bardzo praktycznym i ekonomicznym. I wcale nie muszą być one wykonane z białego czy bezbarwnego plastiku. Dziś kupić można również kolorowe talerzyki, zwłaszcza z motywami dziecięcymi, które tak bardzo podobają się najmłodszym gościom.

Dodaj komentarz