You are currently viewing Jakie mopy są najlepsze?

Jakie mopy są najlepsze?

 

Mycie podłogi mało komu kojarzy się z przyjemnością i odprężeniem, raczej z ciężką harówką i chęcią jak najszybszego skończenia znienawidzonej czynności. Wynalezienie mopa do podłóg umożliwiło mniej emocjonalne podejście do tematu mycia podłóg i uczyniło to zajęcie dużo bardziej znośnym i niewyczerpującym.

Co potrafi mop serii Prestige?

mop york prestigeWspółczesne mopy są już produktem, nad którego opracowaniem ślęczeli inżynierowie, dizajnerzy i ergonomowie, aby mop był jak najbardziej efektywny przy tym, co ma robić, czyli przy myciu podłogi. Seria Prestige firmy York to zestaw mopów płaskich i wykręcanych, wiader, trzonków i wymienników najwyższej jakości, opracowanych, by szybko i dokładnie zmyć podłogę. Miękkie materiały użyte do produkcji spodnich części mopa absorbują duże ilości wody, dzięki czemu mop York Prestige to mop zaliczany do jednych z najbardziej efektywnych przy zmywaniu podłóg. Trzonek mopa jest wytrzymały na nacisk i nie wygina się, dzięki czemu nie złamie się szybko, jak to niektóre trzonki potrafią. Wiadra zostały zaprojektowane tak, aby za jednym ruchem mopa odprowadzić jak największą ilość wody do zbiornika. Wymienne końcówki mopa są przystosowane zostały do zmywania różnych rodzajów powierzchni, dzięki czemu jeden mop może być uniwersalnym mopem do sprzątania całego domu lub mieszkania. W kącie nie będzie musiało stać pięć różnych trzonków do pięciu różnych mopów, stosowanych do pięciu różnych powierzchni – zamiast tego będzie stać jeden trzonek do pięciu różnych powierzchni. Brzmi dumnie i prosto, czyż nie?

Zmywanie podłóg nie musi być już tak uciążliwe jak dotychczas, a dzięki zaawansowanej ergonomii mopów Prestige, zaoszczędzony czas będzie można przeznaczyć na znacznie ciekawsze i przyjemniejsze zajęcia w domu. Szeroka gama produktów serii York Prestige pomoże łatwo wybrać właściwy produkt do właściwej powierzchni.