You are currently viewing Jaki olejek CBD jest tani?

Jaki olejek CBD jest tani?

Kannabidiol jest aktywną substancją leczniczą o wszechstronnym, leczniczym działaniu. Stosują go nie tylko osoby zmagające się z chorobami nowotworowymi, ale też z tymi o znacznie łagodniejszym charakterze. Najlepszym źródłem kannabidiolu są bez wątpienia oleje konopne, w których występuje on w najbardziej czystej i skoncentrowanej postaci.

1-procentowe oleje konopne z kannabidiolem

olejek cbd 1Na rynku mamy naprawdę spory wybór olejów, zwłaszcza, gdy zdecydujemy się na przejrzenie ofert sklepów internetowych. Bowiem sklepy online mają znacznie bardziej bogaty i zróżnicowany asortyment względem sklepów stacjonarnych. Warto też wspomnieć o nieco niższych cenach, a także bonifikatach, jakie są udzielane przy zakupie większych ilości produktu. To wszystko sprawia, że sklepy internetowe cieszą się największą popularnością i to właśnie w nich zaopatruje się zdecydowana większość konsumentów produktów z kannabidiolem.  Jednym z najbardziej popularnych wyrobów jest olejek CBD 1% albowiem jest najtańszy, a przy tym wysoce skuteczny. Oczywiście jest za słaby, by stosować go w terapiach nowotworowych, czy też poważniejszych chorobach, jednak w zupełności wystarczający do leczenia bezsenności, bólu o mocnym natężeniu, jak również nadciśnienia. Bowiem CBD, nawet w małych dawkach obniża ciśnienie krwi i działa kojąco na nasz układ nerwowy. Olejki 1-procentowe kosztują od około czterdziestu do osiemdziesięciu-dziewięćdziesięciu – w zależności od producenta. Natomiast należy mieć na uwadze, że minimalny czas ich stosowania to trzy miesiące, bowiem dopiero po takim czasie jesteśmy zaobserwować istotne efekty terapeutyczne. Oleje CBD są niemal wolne od psychoaktywnego THC, toteż nie uzależniają, ani nie odurzają. Mają za to bardzo relaksujące działanie, ponieważ kannabidiol działa rozluźniająco na mięśnie całego ciała. Jeżeli szukamy skutecznego oleju konopnego w rozsądnej cenie, to wersja 1-procentowa jest skrojona pod nasze oczekiwania.

Oleje CBD są sprzedawane w buteleczkach z ciemnego szkła, albowiem są bardzo wrażliwe na promieniowanie UV, jak też na inne źródła intensywnego światła. Dlatego należy je przechowywać z dala od ich źródła, najlepiej w miejscu zaciemnionym i suchym, gdzie temperatura jest nieco niższa od pokojowej. W przeciwnym razie olej może stracić swoje właściwości w krótkim czasie.