You are currently viewing Jak zorganizować wieczór kawalerski?

Jak zorganizować wieczór kawalerski?

Ostanie chwile przed ślubem to dla pana młodego zazwyczaj moment, by wyprawić imprezę kawalerską ze swoimi przyjaciółmi. Aby było to niezapomniane przyjęcie, które spodoba się nie tylko głównemu zainteresowanemu, ale także jego towarzyszom, należy wziąć pod uwagę preferencje i zainteresowania wszystkich zaproszonych. Przyda się też atrakcyjna lokalizacja.

Niezapomniany wieczór kawalerski

wieczór kawalerski gdańskJeśli zależy nam na wyprawieniu oryginalnego i niezapomnianego przyjęcia przed ślubem, to warto zastanowić się, jakie są nasze największe pasje i zainteresowania. Oprócz standardowych imprez przy barze lub w restauracji, warto wziąć też pod uwagę inne sposoby na to, by ciekawie spędzić czas ze swoimi kompanami. Do ulubionych męskich rozrywek, które mogą posłużyć jako ciekawy pomysł na spędzenie wieczoru zaliczyć można np. unikalne aktywności fizyczne, takie jak np.: paintball, strzelnica, rajdy terenowe, lot helikopterem lub skoki ze spadochronem. Coraz większą popularnością w ostatnich czasach cieszą się też symulatory lotów i tunele aerodynamiczne. Jeśli chcemy urządzić wymarzony i pełen atrakcji wieczór kawalerski Gdańsk będzie ku temu doskonałą lokalizacją. Znajdują się tu punkty lotniskowe, które zapewnią rozrywkę związaną z samolotami oraz symulacjami lotów. Można zaprosić swoich gości na przelot wynajętym wcześniej helikopterem nad Gdańskiem. Ciekawym pomysłem będzie też impreza na statku połączona z rejsem po Zatoce Puckiej. Do wyboru mamy też szereg atrakcji plażowych. Warto więc przemyśleć organizację tego typu eventu latem, kiedy będziemy mogli swobodnie korzystać z licznych wodnych atrakcji nad morzem. Do tego typu rozrywek należy rejs motorówką, jachtem lub na zabawowym bananie. Jeśli wraz z kompanami posiadamy odpowiednie licencje, możemy także skorzystać ze wspólnej opcji nurkowania lub jazdy krosowej lub konno.

W Gdańsku w sezonie można skorzystać też z atrakcji wesołych miasteczek, np. wspólnej przejażdżki karuzelą lub – dla odważnych – szybkim młotem. Wiele gdańskich kin zaoferuje też seanse grupowe w zamkniętej sali dla uczestników kawalerskiej imprezy, połączone z serwowaniem przekąsek. Do oryginalnych sposobów spędzenia tego ważnego wieczoru, można też standardowo dołączyć np. kolację w eleganckiej restauracji, jakich w Trójmieście nie brakuje.