You are currently viewing Jak wygląda Hexagon 7.0?

Jak wygląda Hexagon 7.0?

Kross to polski producent rowerów, który jest znany niemal na całym świecie. Rowery tej marki cieszą się bardzo dużą popularnością, ponieważ łączą w sobie wysoką jakość z bardzo konkurencyjną, względem innych producentów, ceną.

Górski Hexagon 7.0 od Krossa

dobry kross hexagon 7.0Jeżeli chodzi o rowery górskie, to seria Hexagon jest tą, jakiej nie powstydziłby się żaden producent. To seria w jakiej znajdziemy dziesięć modeli, gdzie im wyższy numer w serii, tym bardziej zaawansowany jest jednoślad. Dziś omówimy „siódemkę”, czyli jeden z najbardziej zaawansowanych „górali” w serii. Jest to jednoślad, którego przeznaczeniem są górskie szlaki oraz bardziej wymagający teren. Jego konstrukcja opiera się na aluminiowej ramie o odpowiedniej sztywności i wysokiej odporności, natomiast osadzona jest ona na 27,5-calowych kołach. Wersja 7.0 jest wyposażona w wysokiej jakości amortyzator ze 100 milimetrowym skokiem i blokadą w manetce, dzięki czemu dopasowanie ustawień jest dużo bardziej komfortowe. Taki amortyzator doskonale sprawdzi się podczas pokonywania wszelkich nierówności oraz stromych podjazdów. Hexagon „siódemka” jest firmowo wyposażony w markowe opony, o optymalnych oporach toczenia, co sprawia, że rower znacznie szybciej rozwija prędkość. Dodatkową ich zaletą jest fakt, że zapewniają maksimum przyczepności, nawet na najbardziej wymagających trasach. Jeżeli chodzi o napęd to mamy do dyspozycji aż 27 biegów, co w rowerach górskich z tej półki cenowej nie jest wcale standardem więc tu też należy pochwalić producenta. Dobry Kross Hexagon 7.0 jest również wyposażony w hydrauliczne hamulce tarczowe, które są bardzo reaktywne i świetnie sprawdzą się w dowolnym terenie. Jeżeli chodzi o koszt tego modelu to kupimy go już za niecałe 2500 złotych, co jest ofertą bardzo korzystną, zwłaszcza, gdy weźmiemy pod uwagę zastosowany osprzęt. Dlatego też, to właśnie „siódemka” jest jednym z najczęściej wybieranych modeli i jednym z tych, które mogą konkurować, bez kompleksów, z jednośladami najlepszych zagranicznych marek.

Rowery górskie są oczkiem w głowie Krossa i możemy być pewni, że inwestując w nie, na pewno nie będziemy zawiedzeni. Dowodem na to jest fakt, że doskonale sprzedają się nie tylko w Polsce, ale niemal w całej Unii Europejskiej, jak również poza granicami naszego kontynentu.