You are currently viewing Ile kosztuje Tera?

Ile kosztuje Tera?

Poddawanie suszu konopnego CBD waporyzacji, jest najlepszym sposobem na pozyskiwanie z niego substancji czynnych. Jest tak, ponieważ zostaje on w tym procesie odparowany, a nie spalony, dzięki czemu praktycznie nie dochodzi do strat.

Wydajny waporyzator do suszu marihuany CBD

boundless teraJeżeli chcemy kupić niedrogi, ale wydajny waporyzator, to wcale nie jest o to łatwo, albowiem modeli, odpowiadających temu kryterium, jest naprawdę niewiele. Jest tak, ponieważ niewielu producentów uważa to za dobre rozwiązanie. Jednak, jak łatwo zauważyć, wyjątkiem jest tu Boundless Tera, który mimo, że kosztuje niecałe siedemset złotych, to spokojnie mógłby kosztować nawet dwieście-trzysta więcej. Jest to bowiem urządzenie hybrydowe, które łączy w sobie zalety ogrzewania kondukcyjnego i konwekcyjnego, co czyni je maksymalnie wydajnym i nadającym się nie tylko do waporyzowania suszu, ale także olejów oraz wosków CBD. Boundless Tera najlepiej zakupić w jednym ze sprawdzonych sklepów dla vaperów, albowiem tam znajdziemy najbardziej rozsądne ceny, czyli takie, które są niższe, względem ofert sklepów stacjonarnych, nawet o sto złotych. Pamiętać też należy, że internetowe sklepy dla vaperów mają w ofercie nie tylko urządzenia do waporyzacji, ale także części zamienne oraz akcesoria, jak na przykład sitka czy też ustniki. Trzeba też wiedzieć, że model Tera jest jednym z najmniejszych w swojej klasie, co sprawia, że z łatwością zmieści się w kieszeni i bardzo dobrze leży w dłoni.

Korzystanie z waporyzatorów jest dużo zdrowsze i bardziej wydajne od palenia, albowiem, w tych urządzeniach, nawet z bardzo małej ilości suszu roślinnego można osiągnąć maksymalny efekt. Wspomnieć również trzeba iż działanie CBD, przy wykorzystaniu waporyzacji, utrzymuje się znacznie dłużej.