You are currently viewing Ile kosztują bilety na busy?

Ile kosztują bilety na busy?

Z Holandii do Polski, podróż trwa nawet kilkanaście godzin więc warto zapewnić sobie komfortowy środek transportu. Nie mówimy jednak w tym przypadku o autobusie, albowiem większość kursujących na tej trasie, lata świetności, ma dawno za sobą.

Nowoczesny bus z Niderlandów do Krakowa

busy holandia krakówNiestety nie ma wielkiego wyboru jeśli chodzi o przewoźników, którzy oferują przejazd z Holandii do Krakowa. A ci, którzy działali w branży często nie spełniali oczekiwań pasażerów, najczęściej z uwagi na duże opóźnienia i ogólnie rzecz biorąc mało komfortowe warunki. Zapewne przyczyną tego jest fakt, że floty autobusów nie należą do najnowszych, a co za tym idzie, komfort podróży nie może być najwyższy. Nadto, nie mają one wewnątrz WC, co zmusza do organizowania postojów, które dodatkowo opóźniają czas dojazdu. Dlatego też warto zdecydować się na busy Holandia Kraków nie tylko ze względu na fakt, że są nowoczesne, ale też z racji tego, że przemieszczać się mogą z dużo większą prędkością. Jest tak, ponieważ, w przeciwieństwie do autobusów, nie obowiązują ich tak rygorystyczne obostrzenia dotyczące prędkości. W konsekwencji oznacza to, że podróż busem może trwać nawet trzy-cztery godziny krócej. To dużo, szczególnie dla osób, które na tej trasie jeżdżą regularnie, gdyż w ten sposób, mogą zaoszczędzić naprawdę sporo czasu. Jeżeli natomiast idzie o ceny biletów, to są one na porównywalnym poziomie z tymi, jakie ustalili standardowi przewoźnicy. Natomiast istnieje opcja zakupu biletów abonamentowych.

Wiele osób ma problem z wyborem przewoźnika, albowiem dotychczas ich oferty były niemal bliźniacze. Jednak do czasu, gdy na rynku pojawili się prywatni przewoźnicy i ich busy, albowiem wówczas, wielu klientów, z miejsca, przerzuciło swoją uwagę właśnie na ich ofertę.