You are currently viewing Gdzie w Warszawie znajdę firmę BHP?

Gdzie w Warszawie znajdę firmę BHP?

Niedawno otworzyłam własną działalność gospodarczą. Dopiero wtedy dowiedziałam się, że przedsiębiorca ma bardzo dużo obowiązków względem swoich pracowników. Jednym z nich jest zapewnienie wszystkim szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Sama nie miałam kompetencji do poprowadzenia takiego szkolenia, dlatego musiałam znaleźć specjalistę, który się tym zajmie. Okazało się, że takich firm na rynku jest bardzo dużo. Muszę tylko wybrać ofertę, która najbardziej mi się spodoba.

Znalazłem bardzo dobrą firmę BHP

firmy bhp z warszawyBez problemu udało mi się znaleźć firmy bhp z warszawy, które oferowały szkolenia i kursy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy na różnych poziomach, a co najważniejsze z dojazdem do klienta. Było to dla mnie praktyczne i wygodne rozwiązanie, ponieważ nie musiałabym organizować dojazdu dla moich pracowników na miejsce, ewentualnie zwracać kosztów transportu. Znalazłam taką firmę, która oferowała szkolenia BHP dla branży w której na co dzień się obracałam. Dzięki temu miałam pewność, że szkolenie przeprowadzone dla moich pracowników będzie maksymalnie dopasowane do potrzeb ich i usług, które będą wykonywać w naszym zakładzie pracy. Ta firma na którą się zdecydowałam gwarantowała, że kurs jest przeprowadzony przez doświadczonych specjalistów, którzy świetnie znają się na zagadnieniach, które są poruszane na kursie. To przekonało mnie do wyboru tej firmy bardziej niż niska, atrakcyjna cena jaką oferowali za wykonanie swojej pracy. Już wkrótce przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór. Uczestniczyłam na tym szkoleniu razem z resztą moich pracowników. Szkolenie dotyczyło głównie zasad pierwszej pomocy, a także postępowania powypadkowego, ale zostały na nim poruszone także zagadnienia dotyczące pracy z różnymi substancjami chemicznymi i ciężkim sprzętem, ponieważ w mojej firmie, pracownicy będą na takich urządzeniach pracować.

Byłam bardzo zadowolona z faktu, że udało mi się znaleźć tak profesjonalną firmę BHP. Dzięki temu, że mój zakład pracy mieści się w samym centrum Warszawy nie musiałam płacić dodatkowo za dojazd osób szkolących, ponieważ w promieniu 10 kilometrów od Warszawy dojazd do klienta był darmowy. Jeśli jeszcze kiedyś będę musiała przeprowadzić jakieś szkolenie z pewnością skorzystam z ich usług.