You are currently viewing Gdzie najlepiej kupić meble medyczne?

Gdzie najlepiej kupić meble medyczne?

Jestem lekarzem. Od wielu lat pracowałem na etacie w szpitalu, gdzie nabrałem odpowiedniego doświadczenia. Teraz, byłem już gotowy na to, aby otworzyć własny, prywatny gabinet medyczny. Załatwiłem już wszystkie potrzebne pozwolenia i znalazłem odpowiedni lokal. Teraz, musiałem już tylko urządzić swój gabinet. Wiadomo, że w takiej sytuacji najważniejsze są odpowiednie meble. Długo zastanawiałem się na tym, jakie powinienem dla siebie wybrać.

Kupiłem meble medyczne u producenta

producent mebli medycznychW sklepach był bardzo duży wybór takich produktów, a mi bardzo zależało na tym, aby kupić coś wysokojakościowego, co przetrwa przynajmniej kilka lat. Koleżanka po fachu, która sama niedawno zakładała swoją praktykę lekarską, doradziła mi, abym kupił meble prosto od producenta. Zapewniła mnie, że w ten sposób będzie najtaniej, ponieważ sklepy i hurtownie narzucają sporą prowizję. U producenta będę miał także większy wybór, nie tylko kolorystyczny, ale także jeśli chodzi o wybór poszczególnych modeli i kolekcji. Nie mówiąc nawet o możliwości zrobienia mebli na wymiar. W okolicy miał swoją siedzibę zaufany i rzetelny producent mebli medycznych, u którego ona kupowała wyposażenie swojego gabinetu. Dowiedziałem się od niej, że jest to osoba, która świetnie zna się na wymaganiach mebli do gabinetu medycznego i nawet potrafi doradzić bardzo dobre rozwiązanie. Wziąłem od niej numer telefonu do tego pana i jeszcze tego samego dnia zadzwoniłem żeby zapytać o ofertę i ceny. Przesłał on mi na e-mail katalog. Faktycznie oferowane przez niego meble były bardzo ładne i z tego zauważyłem, bazował on na wytrzymałych i trwałych produktach. Wykonywał on swoje meble z prawdziwego, litego drewna, a nie płyty czy pilśni. Dzięki temu miałem pewność, że będą one trwałe i wytrzymałe, a także nie będę miał problemów z tym, żeby je czyścić. Umówiłem się z nim na spotkanie, żeby zobaczyć jak jego wyroby wyglądają na żywo.

Byłem bardzo zadowolony z ich jakości. Były one bardzo dobrze wykończone, nie miały ostrych kantów, a do tego można było zamówić dowolny kolor, ponieważ na miejscu je też lakierował. Od razu zamówiłem u niego meble medyczne w tym również gablotki na leki i preparaty medyczne, które muszą być przechowywane w odpowiednich warunkach, bez słońca i wilgoci.