You are currently viewing Gdzie kupić chip do roweru?

Gdzie kupić chip do roweru?

 

Rowery elektryczne cieszą się coraz większą popularnością na całym świecie. Zwłaszcza te, które pochodzą od najbardziej renomowanych producentów i których silniki są niezawodne. Bowiem to przecież one są sercem e-roweru i to one decydują o ich najważniejszych parametrach. Jednak nawet najlepszej jakości sprzęt trzeba regularnie serwisować. 

Specjalne chipy do rowerów elektrycznych Yamaha

specjalny chip do roweru yamahaRower elektryczny doskonale sprawdzi się zarówno w mieście, jak i na bezdrożach. Bowiem równie dobrze poradzi sobie ze stromymi wzniesieniami, jak i terenowym nierównościami. Rowery elektryczne są dostępne w wersji dla kobiet i mężczyzn, ale często spotkamy też te unisex, czyli zarówno dla pań, jak i panów. Rowery z silnikiem Yamahy uchodzą za jedne z najmocniejszych i najbardziej bezawaryjne. Dołożyć do tego można, iż to właśnie te jednoślady zgarniają wszelkie, możliwe wyróżnienia branżowe. Jednakże pamiętajmy, że każdy, bez wyjątku, rower elektryczny posiada blokadę, która nie pozwala mu przekroczyć dwudziestu pięciu kilometrów na godzinę. Dla niektórych jest to zbyt mało i szukają sposobów, jak ominąć to ograniczenie. Taki sposób oczywiście istnieje, a tym najpopularniejszym jest zakup specjalnego chipu, instalowanego na kierownicy. ów chip pozwala nam na rozwinięcie prędkości dwa razy większej od założonej. Jednak pamiętajmy, że pięćdziesiąt kilometrów to wartość maksymalna, bowiem dużo zależy od wagi osoby jadącej na rowerze. Jednak w przypadku osób o standardowej masie ciała, rozwinięcie pięćdziesięciu kilometrów na godzinę nie jest problemem. Specjalny chip do roweru Yamaha to wydatek rzędu kilkuset złotych, w zależności od wybranego modelu. Należy jednak zauważyć, że te najbardziej zaawansowane chipy, które pokazują realną prędkość, to wydatek rzędu ośmiuset złotych. Jednak nie są to duże koszty, biorąc pod uwagę cenę samego roweru elektrycznego.

Każdy, kto miał okazję skorzystać z roweru elektrycznego z chęcią nabyłby taki pojazd. Jednak problem w tym, że markowy e-rower to koszt kilkudziesięciu tysięcy złotych i nie każdego stać na taki wydatek. Jednakże pasjonaci e-cyclingu są gotowi na wiele wyrzeczeń, byleby tylko móc uskuteczniać swoją pasję, najlepiej bez żadnych ograniczeń, co wydatnie ułatwia dobry chip rowerowy.