You are currently viewing Elegancki obrus na stół

Elegancki obrus na stół

Ostatnio wraz z narzeczoną zostaliśmy zaproszeni na parapetówkę do naszych znajomych. Wiadomo, że jak impreza z okazji nowego mieszkania to wypadałoby coś kupić co do tego mieszkania się przyda. Bardzo nie lubię nietrafionych prezentów, dlatego postanowiłem zapytać co im jest potrzebne i z czego będą zadowoleni. 

Obrus, czyli trafiony prezent

nowoczesne obrusyOczywiście jak zawsze najpierw się pojawiło nic nie przynoście co najwyżej flaszkę. W końcu udało mi się ich przekonać, że lepiej, żeby powiedzieli co chcą, ponieważ i tak im coś kupimy. Ludzie mają często opory przed mówieniem czego potrzebują, ponieważ często chodzi o cenę. Tutaj zostaliśmy poinformowani, że przydałby im się obrus o wymiarach 220×100 cm, ponieważ kupili nowy stół, a jeszcze nie mieli okazji dokonać zakupu obrusu. Uważam, że to świetny pomysł. Nowoczesne obrusy są na prawdę świetne, bardzo ładnie się prezentują, a poza tym nie są w kosmicznych cenach. Uważam, że jest to super prezent na parapetówkę. Oczywiście razem z moją narzeczoną wybraliśmy się na poszukiwanie idealnego obrusu. Wiedzieliśmy, że kolor jaki chcą to jasnoszary lub zwykły biały. Chcieliśmy dokonać zakupu dobrej jakości obrusu, który starczy im na lata, a nie jakiś rzeczy z wyprzedaży z marketu, które są często wątpliwej jakości. Obecnie wiele sklepów z wyposażeniem wnętrz proponuje nowoczesne obrusy, bardzo dobrej jakości i w przystępnej cenie. Największy problem zawsze jest z rozmiarem, ponieważ teraz stoły są różne i nie każdy obrus pasuje. Na szczęście wymiary 220×100 cm to są takie standardowe, więc nie mieliśmy za dużego problemu ze znalezieniem właściwego. Teraz na początku roku sklepy wyprzedają stare kolekcje, więc udało nam się jeszcze zakupić obrus dla nas za pół ceny. Uważam, że zrobiliśmy deal życia. Dla naszych przyjaciół kupiliśmy jasnoszary obrus, z bardzo ładnym, nowoczesnym obszyciem.

Mam nadzieję, że prezent się spodoba. Niby nie jest to wielka rzecz zakup obrusu, ale każdy ma inny gust. My postawiliśmy na gładki materiał z ładnym, nowoczesnym obszyciem. Jest prosty, ale ma coś w sobie. Myślę, że starczy na długo, ponieważ jest plamoodporny. Sami już zdążyliśmy wypróbować ten zakupiony dla nas i rzeczywiście jest materiał bardzo dobrej jakości. Przy małych dzieciach mogę stwierdzić, że odporny na plamy.