You are currently viewing Długie włosy w jeden dzień

Długie włosy w jeden dzień

 

Posiadanie długich włosów nigdy nie było tak proste w osiągnięciu, ponieważ nie musimy już czekać przez parę dobrych lat, aż urosną nam dłuższe niż do ramion. Jest na to wiele metod, które z jeden dzień wykonamy u fryzjera. Pamiętajmy, aby wybrać idealną dla nas metodę! 

Metody na dłuższe włosy u fryzjera

metody przedłużania włosówAby mieć długie włosy nie potrzeba już kupować dużej ilości wcierek do skóry głowy ani wykonywać czasochłonnych masaży, które ostatecznie i tak są długoterminowe. Nowoczesne metody przedłużania włosów są szybsze niż niejedna najlepsza pielęgnacja. Jakie to metody? Jest ich kilka, a jedna z nich będzie przedłużanie keratynowe, do którego stosowana jest wysoka temperatura. Kolejną metodą będzie metoda kanapkowa – dokleja się tutaj cienkie sztuczne pasma włosów do naszych naturalnych tuż przy skórze, jednak są niewyczuwalne. Podobną metoda jest metoda taśmowa, jednak tutaj wszywa się pasma i jest to metoda dosyć problematyczna, ponieważ później ciężko myć włosy. Jedną z dłużej trzymających się metod będzie metoda ultradźwiękowa, która przy pomocy ultradźwięków na zimno łączy naturalne pasma ze sztucznymi, mimo to jego główną wada jest problematyczne ściąganie. Zbliżony efekt ma metoda laserowa, jednak tutaj pasma sztuczne są tak niewidoczne, iż trudno je odróżnić, a metoda ma dosyć wysoką cenę, jednak warto, jeżeli ktoś chce bardziej naturalnych efektów. Ciekawą opcją jest również zastosowanie mikroringów, jednak mało salonów wykonuje ten zabieg z uwagi na to, iż wymaga on ogromnej zręczności fryzjera.

Wybór zabiegów służących do przedłużania włosów jest spory i wystarczy wybrać taki, który przykuje najbardziej nasza uwagę, abyśmy byli w 100% zadowoleni. Należy uważnie czytać opinie o danym salonie wykonującym przedłużanie, aby nie zaszkodzić swoim naturalnym włosom.