You are currently viewing Czy narożne półki pomagają zwalczyć bałagan?

Czy narożne półki pomagają zwalczyć bałagan?

 

Macie mało miejsca w swoim domu, żeby pomieścić wszystkie swoje rzeczy? Ogrom ubrań, książek, pamiątek i innych bambetli? Zaczynacie robić wielkie porządki, porządną selekcję, wyrzucacie część gratów na śmietnik, część oddajecie znajomym albo sprzedajecie na portalach ogłoszeniowych. Niektórych szkoda się pozbyć, bo a nuż może się kiedyś przydadzą, więc chowacie je na dno pudełka na czarną godzinę. Koniec końców i tak zostajecie ze stertą rzeczy poupychanych w różnych miejscach w domu.

Bądź sprytny – magia narożnych półek

solidna półka narożna wiszącaNa rynku dostępnych jest mnóstwo plastikowych czy tekturowych pudeł, organizerów tekstylnych na odzież i innych wymyślnych produktów, które mają nam ułatwić zrobić porządek z naszymi rzeczami, jednak problemu zagraconej przestrzeni nie eliminują. Producenci mebli wymyślają coraz to ciekawsze meble, które mogą się w łatwy sposób składać i zajmować bardzo mało miejsca, jeśli potrzebujemy więcej wolnej przestrzeni dla siebie na co dzień. Są to innowacyjne meble, wymyślane przez doświadczonych i cenionych projektantów mebli, którzy zatrudniani są zazwyczaj przez bardziej prestiżowe firmy produkujące meble, a co za tym idzie, ceny nie należą do najtańszych i nie każdego stać na tak pomysłowe rozwiązania. Co więc może nam przyjść na ratunek jeśli nie mamy możliwości zmienić mieszkania na większe lokum, a ilość rzeczy w domu sprawia, że już dosłownie się o nie potykamy? Popatrzcie na górne narożniki swoich pokoi. Na pewno znajdą się takie, których przestrzeń jest zupełnie niezagospodarowana. Na pomoc może nam przyjść solidna półka narożna wisząca, która mogłaby nas wybawić od natłoku rzeczy, które walają się po podłodze albo upchnięte są do granic możliwości na innych regałach. Taka półka narożna, która wisiałaby wysoko, mogłaby służyć jako świetne miejsce do przechowywania rzadziej używanych sprzętów, narzędzi czy innych rzeczy.

Porządkujemy, segregujemy nasze rzeczy, żeby mieć więcej miejsca, kombinujemy, a jedno z najprostszych rozwiązań jest na wyciągnięcie ręki. Wiszące półki w narożnikach naszych pokoi to świetny pomysł na zagospodarowanie wolnej, nieużywanej przestrzeni. Między innymi takim sposobem możemy odgruzować nasze mieszkanie ze sterty rzeczy, które zabierają nam sporą powierzchnię domu. Warto zastanawiać się i szukać rozwiązań, które pomogą nam mieszkać w większym komforcie na co dzień.