You are currently viewing Czarne bluzki damskie

Czarne bluzki damskie

 

Każdy kto lubi się bawić modą wie, że modne może być wszystko w towarzystwie odpowiednich dodatków. Klasyka jest ponadczasowa i stonowane barwy zawsze będą pasowały, a ubrania kolorowe, pastelowe, najlepiej się sprawdzają w porze letniej i na wiosnę.

Do czego pasują czarne bluzki?

czarna bluzka damskaWiele kobiet z obawy przed śmiesznością, boi się bawić modą i eksperymentować z fasonami i kolorami. Wybierają sprawdzone barwy takie jak czerń, biel i odcienie szarości. Fakt, że prawie każdemu jest dobrze w tych kolorach i pasują one na każdą okazję, dlatego też warto mieć ich kilka sztuk w domu. Czarna bluzka damska przyda się do pracy, do chodzenia na co dzień, a także możemy ją założyć na specjalne okazje. Tak naprawdę dużo zależy od dodatków. Jeżeli do czarnej góry, założymy jasny dół, to nabierze ona bardziej wyrazistego charakteru. Klasyczna bawełniana bluzka może nam posłużyć jako neutralna baza pod wzorzystą marynarkę. Nie może jej zabraknąć w szafie osób otyłych, lub chcących ukryć pewne mankamenty swojej urody. Czarny kolor optycznie wyszczupla, więc na pewno się każdej kobiecie przyda taka bluzka. Elegancka, czarna bluzka z przeźroczystymi rękawami będzie przykuwać uwagę, jeżeli ją założymy do ołówkowej spódnicy w jasnym odcieniu. Czarny kolor jest bardzo elegancki, dlatego często na różnych galach, czy balach, kobiety zakładają kreacje właśnie w tym kolorze. Rozpinana bluzka w ciemnym kolorze może przełamać jasną stylizację i dodać jej charakteru. Poza bluzkami w tym kolorze, dobrze też mieć sukienkę, spódnicę i spodnie.

Czarne dodatki i ubrania pasują niemalże do wszystkiego. Często kolorowe dodatki są w stanie ożywić najbardziej ponury look. Możemy wybierać dłuższe bluzki za pośladki, aby je ukryć, albo dopasowane, krótkie, które mogą podkreślić figurę. Najlepiej kupować je w trakcie wyprzedaży.