You are currently viewing Co przekonało mnie do skórzanych spódniczek?

Co przekonało mnie do skórzanych spódniczek?

Dopiero w wieku dwudziestu trzech lat przekonałam się do zakładania spódniczek. Wcześniej nie przepadałam za swoimi nogami, dlatego też pewnie nie chciałam ich zakładać. Niedawno nauczyłam się w jaki sposób można ukryć swoje niedoskonałości i jednocześnie pokazać zgrabne nogi. Poza tym wydaje mi się, że gdy zakładamy spódniczkę, łatwiej uniknąć modowych wpadek. 

W końcu przekonałam się do skórzanych spódniczek

skórzana spódniczka mini

Gdy po raz pierwszy założyłam spódniczkę, poczułam się kobieco oraz seksownie.  Ku mojemu zaskoczeniu skórzana spódniczka mini spowodowała, że moje nogi wyglądały na dłuższe. W sklepie były dostępne różne kolory spódniczek mini, ale ostatecznie zdecydowałam się na kolor czarny. W związku z tym mogłam zaszaleć przy wyborze bluzki albo postawić na wyraziste dodatki.  Tego dnia padło wiele komplementów, co bardzo mi się podobało. Dlatego na tego samego dnia dokupiłam kilka sztuk skórzanej spódniczki mini. Tym razem jednak wybrałam zupełnie inne kolory, czerwony, szare oraz granatowy. Niewątpliwym atutem skórzanych spódniczek jest to, że można je dostać w każdym sklepie. Z tego co zauważyłam w każdym sklepie jest przynajmniej kilka modeli skórzanych spódniczek. Przy wyborze koloru sugerowałam się tym, w jakich kolorach czuje się dobrze, bezpiecznie. Uważam, że na początku warto się tą informacją sugerować, a kiedy przekonacie się tak, jak ja do skórzanych spódniczek mini, możecie zaszaleć z bardziej wyrazistymi barwami. Od mojej dobrej koleżanki. Joanny, dowiedziałam się, że skórzana spódniczka mini nigdy nie wyjdzie z mody. Według mnie ta wiadomość jest przydatna dla osób, które nie lubią kupować ubrań jedno sezonowych. Spódnice potrafią całkowicie zmienić nasze nastawienie do świata oraz nas samych. Jeśli poczujecie się pewnie, kobieco, odkryjecie wiele zalet noszenia spódniczek. Według mnie idealnym połączeniem są spódniczki oraz kilku centymetrowe szpilki, które optycznie wydłużą nasze nogi. Ceny spódniczek ze skóry są różne. Wiele zależy od firmy czy sklepu, w którym zdecydujemy się na ich zakup. Ja na przykład wolę kupować ubrania przez internet, ponieważ wiele czasu dzięki temu potrafię zaoszczędzić. W szybki sposób mogę przejrzeć asortyment oraz zapisać sobie produkty, które przykuły moją uwagę. Ponadto kontakt z taką firmą wcale nie jest trudny, jak mogłoby się to wydawać. Jeśli mam możliwość wyboru, wybieram sklep internetowe z ubraniami. Jeszcze nie zdarzyło mi się, abym miała problem, żeby skontaktować się ze sprzedawcą. Jeśli faktycznie pojawiła się sprawa, która utrudniała chociażby wysyłkę, w szybki sposób była ona rozwiązywana. 

Obserwując swoją zmianę, śmiało mogę poradzić wam, żebyście nie bały się kolorów. Czasami naprawdę warto zaszaleć i zrobić coś, na co byście się normalnie nie zdecydowały. Nie nosiłyście nigdy skórzanej lub krótkiej spódniczki? Jeśli nie spróbujecie, to nie dowiecie się, czy coś jest dla was, czy też nie. Modą powinniśmy przede wszystkim się bawić, a nie bać się jej.